RollupMania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 517 232 609

WWW
biuro@rollupmania.pl
GPS: 52.383902, 16.876641

Rollupy

RollupMania

Każda firma zdaje sobie sprawę jak bardzo potrzebny jest marketing do odpowiedniego rozwoju firmy. To dzięki niemu przedsiębiorstwo może zdobywać nowych klientów oraz zainteresowanie grupy docelowej. Jednakże, warto by reklama była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb danej branży. Bez takiego dostosowania, nawet najlepiej przygotowana kampania może okazać się mało efektywna. Warto jest nawiązać współpracę z takim specjalistą od marketingu, który wie jak dobrze wybrać odpowiedni nośnik oraz rodzaj reklamy.

W dobie rozwoju technologii i wzrostu zainteresowania Internetem, wiele osób twierdzi, że sieć jest jedynym opłacalnym nośnikiem reklamy. Jednakże to stwierdzenie mija się z prawdą. Istnieje wiele różnych możliwości marketingowych, które świetnie sprawdzą się w różnorodnych sytuacjach. Równie efektywne okazują się być rozmaite systemy wystawiennicze, które znajdują zastosowanie, na przykład na targach czy wystawach. Warto jest przyjrzeć się tej możliwości bliżej i poznać jej zalety.

Systemy wystawiennicze

Kreatywne rozwiązania niezmiennie od wielu lat przyciągają uwagę ludzi. Tylko takie prezentacje, które wykonane są w sposób niestandardowy i różny od ogólnie przyjętego schematu przekonają do siebie potencjalnych klientów. Świetnie do tego nadają się prezentacje graficzne, na przykład umieszczone na rozmaitych systemach wystawienniczych. Dzięki grafice, która jest dobrze, drobiazgowo, a jednocześnie przejrzyście przygotowana, wiele klientów może z łatwością zauważyć przygotowaną ofertę usług lub produktów i zainteresować się nią.

Systemy wystawiennicze już od wielu lat stanowią efektywny sposób na zwrócenie uwagi przechodniów. Mają bardzo szerokie zastosowanie i świetnie sprawdzą się w niemalże każdej sytuacji. Taki sposób prezentacji znajdzie zastosowanie na przykład na imprezach firmowych, konferencjach, targach, wystawach czy też spotkaniach firmowych i prezentacjach. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że jest to efektywny i atrakcyjny sposób na zaprezentowanie treści niemalże w każdej sytuacji kontaktu firmy z klientem.

Rollupy

Jednym z najpowszechniej stosowanych rozwiązań są roll-upy. Jest to odpowiedni układ, który bazuje na konstrukcji stojaka mającego wysokość wynoszącą średnio 200 cm. Idealnie dopasowany do wzrostu przeciętnego człowieka, przez co niezwykle łatwy do zauważenia, stanowi efektywne rozwiązanie marketingowe. Te oferowane przez Rollupmania są świetnym uzupełnieniem, na przykład stoiska na targach czy też wystawy zewnętrznej. Dobrze dostosowany do zmieniających się warunków, posiada trwałą, aluminiową podstawę, która jest jednocześnie kasetą doskonale chroniącą grafikę przed uszkodzeniem.

JDodatkowo, każdy oferowany przez nich roll-up to świetna jakość wydruku. Z pewnością nikt nie chciałby zakupić bądź samodzielnie wykonać skomplikowanego i atrakcyjnego projektu graficznego, by następnie przekonać się, że ze względu na użyty nośnik, obraz wygląda zupełnie inaczej. Z wyjątkową jakościowo tkaniną poliestrową wykorzystaną w stojakach roll-up oferowanych przez Rollupmanię, taka sytuacja z pewnością nie będzie miała miejsca. Gruby materiał nie przepuszcza światła i gwarantuje żywą kolorystykę.

Gdzie kupić rollup?

Rollupmania to firma, której siedziba znajduje się w Poznaniu, ale ich produkty dostarczane są na terenie całej Polski. Dzięki temu, niezależnie gdzie się znajdujesz, możesz bez problemu skorzystać z tych usług. Co więcej, sam Poznań to także idealnie miejsce, aby rozwijać swoją firmę oraz prowadzić kampanię marketingową. Jest to także miejscowość, w której znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie. Są to największe targi nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Tam wystawia swoje usługi rocznie około 10 tysięcy rozmaitych firm z kraju i zagranicy.

Z pewnością znajdziesz w Poznaniu idealne miejsce na rozreklamowanie swojej firmy. Jedną z najbardziej popularnych opcji są Międzynarodowe Targi Poznańskie, na których świetnie spiszą się roll-upy. Wystarczy, że przygotujesz atrakcyjną grafikę, a odpowiednio umieszczona wystawa przyciągnie uwagę Twoich klientów, którzy z pewnością zapamiętają oferowane produkty i usługi. Na stronie internetowej Rollupmania możesz znaleźć dodatkowe informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt pasujący do Twoich potrzeb.