Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 790 752 541

www.agilitoseo.pl
biuro@agilito.pl
GPS: 52.378061, 16.944243

Pozycjonowanie WWW

Agilito Sp. z o.o.

Wielu przedsiębiorców wciąż zastanawia się jaki jest najlepszy sposób na reklamę. Najważniejsze jest, aby każda strategia marketingowa była indywidualnie dobrana do potrzeb i celów danej firmy oraz branży. Tylko w taki sposób możliwe jest stworzenie reklamy efektywnej i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Istnieje wiele sposobów na rozreklamowanie swoich usług, na przykład spoty w TV czy radio, systemy wystawiennicze, wydarzenia firmowe, gadżety czy, w dużej mierze już przestarzałe, anonse w gazetach.

Pomimo tego, że istnieje niezmiernie wiele różnych opcji na reklamę, to z całą pewnością ta internetowa jest w stanie dotrzeć do większej ilości osób. Na chwilę obecną niemalże każdy Polak posiada dostęp do Internetu, a nawet do 50% z nich robi zakupy online. Przez ostatnie lata Internet stał się głównym źródłem informacji dla wielu osób. Co więcej, na chwilę obecną najbardziej efektywnym sposobem, by wyszukać coś w sieci, jest użycie wyszukiwarki internetowej. W Polsce prym wiedzie Google.

Pozycjonowanie Poznań

Wyszukiwarka Google to również bardzo efektywny sposób na reklamę internetową. Przeciętny użytkownik Internetu po wpisaniu frazy zwróci uwagę maksymalnie na pierwszych dziesięć wyników na pierwszej stronie, a dopiero jeśli nie znajdzie tam tego, czego szuka, może udać się na drugą stronę. Właśnie te pierwsze dziesięć pozycji jest bardzo pożądane przez wielu przedsiębiorców chcących dotrzeć do jak największej ilości osób zainteresowanych świadczonymi przez nich usługami lub oferowanymi produktami.

Efektywne pozycjonowanie stron w Poznaniu sprawi, że dana strona internetowa firmy znajdzie się możliwie jak najwyżej na liście wyszukiwania na konkretną frazę. Z kolei to da jej przewagę nad konkurencją, która nie znajdzie się w obszarze zainteresowania potencjalnego klienta. Tym samym przepuści szansę na zdobycie nowego klienta. Taka forma marketingu jest w szczególności efektywna w przypadku sklepów internetowych i pozwala na szybki, niemalże błyskawiczny zakup produktów. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest Agilito.

Linki sponsorowane AdWords

Pozycjonowanie stron nie jest procesem szybkim i aby uzyskać wysokie pozycje, niejednokrotnie należy uzbroić się w cierpliwość. Jednakże istnieją takie przypadki, w których niezbędne jest natychmiastowe dotarcie do grupy docelowej. Agilito doskonale zdaje sobie z tego sprawę i oferuje swoim klientom poprowadzenie kampanii AdWords. Jest to sposób na znalezienie się na szczycie strony wyszukiwania Google oraz reklamowanie za pomocą krótkich tekstów i grafik, który jest jednocześnie szybki i bardzo efektywny.

AdWords to reklama oparta na systemie PPC (ang. pay per click) co oznacza, że za każdym razem, gdy zainteresowany klient zdecyduje się kliknąć w odnośnik, z danego konta Google AdWords pobierane są odpowiednie środki. Za pomocą zaawansowanych ustawień, istnieje możliwość nakierowania reklamy na konkretną grupę docelową i lokalizację. Mogą się one także wyświetlać w ustalonych porach dnia, w konkretnym kraju. O nic nie musisz się martwić, specjaliści z Agilito tak skonfigurują kampanię, byś możliwie najmniejszym kosztem otrzymał najszerszy zasięg.

Pozycjonowanie bez zobowiązań

Nie wszyscy muszą być od razu przekonani do pozycjonowania. Na szczęście Agilito to firma elastyczna, która doskonale rozumie różnorodne potrzeby wielu przedsiębiorstw. Z tego względu nie ograniczają swoich klientów długoterminową umową. Co więcej, w ich ofercie przygotowane zostały opcje, które pozwalają na wypróbowanie ich usługi przez czas trzech miesięcy. Posiadają pakiet tester, standard i pro, które należy wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb. W przeciągu tego czasu z pewnością będzie można zaobserwować znaczny wzrost pozycji.

Jeśli obecnie prowadzisz nowoczesne przedsiębiorstwo i zastanawiasz się nad rodzajem reklamy, na który powinieneś się zdecydować, to z pewnością Agilito z Poznania ma dla Ciebie idealną ofertę. Oparte na indywidualnych potrzebach każdego z ich klientów, różnorodne przygotowane pakiety. Jeśli zależy Ci na rozwoju świadomości marki i długotrwałym marketingu, to pozycjonowanie jest usługą idealną dla Ciebie. Z kolei, jeśli wolisz opcję płatnej reklamy, wybierz AdWords. Agilito to rzetelna i uczciwa agencja SEO.