Pole Piknikowe
MALTA IMPREZY
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 502 367 910

WWW
karolina@maltaimprezy.pl
GPS: 52.402496, 16.987544

Spotkania integracyjne na świeżym powietrzu!

Pole Piknikowe "Malta Imprezy"

Nagrywanie spotów reklamowych, umieszczanie ogłoszeń w prasie czy też wyskakujące banery to nie jedyne sposoby na marketing firmy. Istnieje wiele więcej różnorodnych pomysłów, które są nie tylko znacznie bardziej subtelne i nienarzucające się, ale także preferowane przez reklamobiorców. Takim rozwiązaniem, niezbyt rozpowszechnionym, a przez to wyjątkowym, jest event marketing świetnie rozwijający się na zachodzie Europy oraz w Stanach. Warto jest przyjrzeć się bliżej takiej atrakcyjnej formie reklamy.

Nowoczesny, a jednocześnie bardzo efektywny marketing bazuje na wywoływaniu odpowiednich emocji. Te z kolei, nie tylko kierują zachowaniami klientów, ale także na dłużej pozostają w pamięci, kojarząc się z daną marką. Konsekwencją tego jest kompleksowe budowanie jej świadomości oraz lojalności wśród klientów. Event marketing, czyli organizowanie przyjęć połączonych z marką, jest jedną z najbardziej skutecznych form takiego rodzaju marketingu. Warto jest wypróbować jej możliwości i zorganizować imprezę integracyjną czy też jubileusz.

Firmowe imprezy integracyjne w Poznaniu?

Marketing to nie tylko działania skoncentrowane na reklamobiorcy, ale także sposób na komunikację z pracownikami firmy. Jeśli interesuje Cię taka forma reklamy, to z pewnością warto będzie zapoznać się z ofertą Malta Imprezy z Poznania. Posiadając szerokie połacie terenu nad jeziorem Maltańskim, są w stanie zaplanować wyjątkowe wydarzenia na świeżym powietrzu, na przykład imprezę integracyjną. Ich Pole Piknikowe to niemalże nieograniczony sposób na stworzenie ciekawej imprezy wśród śpiewu ptaków i szumu drzew.

Impreza integracyjna to świetny sposób, aby efektywnie scalić zespół współpracowników. Czasem najlepiej jest pracować nad relacjami w zespole poza godzinami pracy, w zupełnie innym środowisku. Takie otoczenie sprawi, że każdy się zrelaksuje i będzie w stanie poznać się bliżej, a stąd już tylko krok do efektywnej komunikacji i lepszych wyników. Firma Malta Imprezy jest tego świadoma i w swojej ofercie posiada bardzo otwartą na sugestie ofertę organizacji imprez, której zadaniem jest spełnienie rozmaitych potrzeb wielu osób. Dzięki usłudze cateringu dla firm (https://www.maltaimprezy.pl/catering.html), istnieje możliwość zorganizowania całej imprezy w siedzibie przedsiębiorstwa.

Imprezy nad Maltą

Imprezy nad Maltą zawsze cieszyły się powodzeniem i dużym zainteresowaniem wśród Poznaniaków. W szczególności w cieplejszych miesiącach, wiele osób decyduje się zorganizować bankiety, pikniki firmowe oraz wiele innych rodzajów spotkań towarzyskich. Specjaliści z Malta Imprezy wiedzą jak przygotować proste spotkanie dla dzieci czy dla pracowników, a kiedy potrzeba większego przepychu, na przykład podczas imprez zorganizowanej z powodu jubileuszu firmy oraz specjalnego wieczoru tematycznego lub bankietu.

Malta Imprezy to nie tylko muzyka, rozmaite atrakcje oraz towarzystwo. Dzięki ich doświadczeniu w branży, dobrze wiedzą, że żadne spotkanie nie będzie udane bez odpowiedniej gastronomii. To właśnie z tego względu organizowane przez nich wydarzenia okraszone są wyjątkowymi daniami wykonanymi dokładnie i pomysłowo. W zależności od rodzaju przyjęcia, mogą to być zimne przystawki, owoce, wypieki czy też dania podane prosto z grilla. Z ich pomocą, z pewnością każdy amator jedzenia znajdzie coś dla siebie.

Miejsce na imprezę firmową w Poznaniu

Poznań jest bardzo ważnym centrum biznesowym. Oprócz tego, że znaleźć można tam rozmaite ośrodki handlowe, to w centrum miasta znajdują się również Międzynarodowe Targi Poznańskie, które są nie tylko największym organizatorem targów w Polsce, ale także w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Dla przykładu, w roku 2015 wzięło udział około 10 tysięcy wystawców. Co roku odbywają się tam różnorodne wystawy z wielu dziedzin, takie jak targi edukacyjne, targi wyrobów spożywczych, targi maszyn włókienniczych i znacznie więcej.

Poznań to idealne miejsce na rozwijanie swojej firmy. Niezależnie od Twojej branży, z pewnością w stolicy Wielkopolski bez problemu znajdziesz ciekawe wydarzenie dla Twojej specjalizacji. Warto jest wykorzystać tę okazję, gdyż lokalizacja jest przepiękna. Jezioro maltańskie leży w idealnej odległości od centrum – możliwy jest szybki dojazd komunikacją miejską. Wśród natury i malowniczych widoków na jezioro, Malta Imprezy z pewnością zorganizuje perfekcyjnie dopasowane wydarzenie, które pozostanie na długo w pamięci.